Złącza suchoodcinające

fort vale

Złącza sucho odcinające (bezwyciekowe)

Prowadzimy sprzedaż złącz suchoodcinających, znajdujących wiele zastosowań w nowoczesnym transporcie. Ich podstawowa funkcja to zabezpieczenie przed wyciekiem substancji z aplikacji transportowych w trakcie operacji załadunku i rozładunku. Przeładunkowe złącza suchoodcinające są wykorzystywane w transporcie drogowym, morskim, kolejowym, a nawet lotniczym. Z innowacyjnej technologii korzysta także przemysł petrochemiczny, chemiczny oraz farmaceutyczny. Oferowane produkty spełniają wszystkie normy związane z ochroną środowiska naturalnego. Są całkowicie bezpieczna dla użytkowników. Złącza bezwyciekowe to gwarancja niezawodnego przesyłania niebezpiecznych i cennych mediów.

Jakie są zalety korzystania ze złączy suchoodcinających?

Najważniejszą funkcją złączy suchoodcinających jest błyskawiczne łączenie oraz rozłączenie przewodu z instalacją. Ważne, aby w trakcie tej czynności nie dochodziło do groźnego wycieku przepływającego medium do środowiska naturalnego. Aby zapewnić Państwu możliwie największe bezpieczeństwo, wszystkie oferowane produkty wyróżniają się solidnością, wytrzymałością i przede wszystkim niezawodnością zaworów zamykających się tuż po rozłączeniu.

Do najważniejszych zalet złączy suchoodcinających należą:
• zabezpieczanie personelu,
• ochrona środowiska i terenu zakładu przemysłowego przed niepożądaną obecnością szkodliwego medium,
zabezpieczanie cennej substancji przed ewentualnym zanieczyszczeniem,
• zabezpieczanie przed straceniem istotnego medium.

W naszej ofercie znajdą Państwo złącza bezwyciekowe różniące się budową i przeznaczeniem. Większość nada się jednak do transportu paliwa czy innych substancji niebezpiecznych i ich załadunku w autocysternach.