Włazy Fort Vale z certyfikatem TDT

fort vale

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą włazów Fort Vale z certyfikatem TDT, które sprzedajemy wraz z dołączoną instrukcją – przedstawiającą zarówno sposób montażu, jak i szczegółowy opis poprawnego obsługiwania.

Włazy z certyfikatem TDT cechuje gwarancja jakości oraz poświadczenie producenta. Spełniają one najistotniejsze funkcje zabezpieczające, takie jak:

  • ochrona cysterny przed samozapłonem oraz wybuchem;
  • zabezpieczenie substancji przed wyparowaniem, rozlaniem i wysypaniem;
  • osłona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Certyfikowane włazy Fort Vale utrzymują odpowiednie ciśnienie wewnątrz cysterny, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie prawidłowych warunków do przechowywania i przewożenia konkretnych substancji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą włazów okrągłych, owalnych i prostokątnych.

Włazy spełniające europejskie normy

Oferowane włazy Fort Vale spełniają normy europejskie oraz są bezpieczne w użytkowaniu. Wykonanie ich z nierdzewnej stali zapewnia doskonały komponent do cystern, w których możliwe jest przechowywanie zarówno produktów spożywczych, jak i substancji chemicznych czy paliwowych. Materiał zapewnia dodatkową ochronę przed powstawaniem korozji, a także uszkodzeniami mechanicznymi.

Warto dodać, że włazy FORT VALE z certyfikacją TDT są wykonane z najwyższą precyzją, a ich jakość pozwoli korzystać z nich przez długi czas. Zachęcamy do zakupów włazów Fort Vale w naszym sklepie – jako autoryzowani dystrybutorzy możemy zapewnić dostęp do topowych włazów na rynku w konkurencyjnych cenach!

Włazy z certyfikatem TDT

Włazy Fort Vale posiadają certyfikat TDT – to dokument wystawiany przez Transportowy Dozór Techniczny na podstawie przeprowadzonego audytu procedur produkcji a także zgodności konstrukcji włazów z obecnie obowiązującymi normami dotyczącymi przewozu substancji niebezpiecznych. Proponowane przez naszych specjalistów włazy z certyfikatem są dodatkowo poddawane próbom ciśnieniowym, a materiał użyty do ich budowy jest sprawdzany pod względem bezpieczeństwa dla środowiska.

Kwasoodporne włazy Fort Vale posiadają także certyfikat LRS, ADR/RID/IMDG, a także EN14025.