Zawory kriogeniczne w Gdańsku

Oferujemy zawory kriogeniczne w Gdańsku w konkurencyjnych cenach, sprawdzone zarówno pod kątem wytrzymałościowym, jak i eksploatacyjnym. Cechują się bezpiecznym, prostym oraz wydajnym użytkowaniem – bez obaw o powstanie usterki czy niekontrolowanych przecieków. Zawory do technologii kriogenicznych wykorzystywane są przede wszystkim w cysternach, dozownikach płynnego azotu czy instalacjach przeznaczonych do zamrażania. Doskonale odnajdą się wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba ponadprzeciętnej szczelności i konieczności przechowywania substancji w temperaturze w granicach nawet – 196 °C.

Wśród bogatej oferty armatury i wyposażenia do cystern, zbiorników i tank kontenerów znajdziesz okrągłe owalne i prostokątne włazy – także w opcji kwasoodpornej, a także złącza suchoodcinajace, czy stalowe i aluminiowe dennice.

Armatura kriogeniczna i LNG od BESTOBELL VALVES

Stawiamy na współpracę z największymi, dlatego sprzedajemy armaturę kriogeniczną i LNG o doskonałych parametrach i niepodważalnej niezawodności. Produkty pochodzą od światowego partnera, doświadczonego w projektowaniu i produkcji zaworów do kriogenicznych gazów przemysłowych i LNG – a nasza firma, jako dystrybutor BESTOBELL VALVES, zaproponuje najwyższe jakościowo zawory przeznaczone do prawidłowego działania wielu systemów w przemyśle.

Zapraszamy do kontaktu przede wszystkim klientów związanych z przemysłem spożywczym, energetycznym i medycznym, który wymaga systemów pracujących w niskich temperaturach, a także przechowywania i transportowania płynnych gazów. Co istotne – zawory kriogeniczne nie wchodzą w reakcję z przechowywanymi substancjami, zapewniając 100% bezpieczeństwo i higienę.