Zawory kulowe Jouka i zawory kulowe FORT VALE z certyfikatem TDT

W naszym sklepie kupisz zawory kulowe Jouka i zawory kulowe FORT VALE z certyfikatem TDT w różnych opcjach materiałowych – odpornych na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Dokument poświadczający jakość informuje klientów o zgodności konstrukcji zaworów z aktualnie obowiązującymi normami. Nierdzewne zawory Jouka sprzedawane w naszym sklepie są bezpieczne nie tylko dla osób pracujących z cysternami, tank kontenerami czy wszelkimi zbiornikami, ale także dla środowiska.

Zawory kulowe nierdzewne FORT VALE – nazywane także zaworami obrotowymi – są skonstruowane w taki sposób, aby przepuszczać i blokować przepływ gazów, cieczy i olejów. Ich główną zaletą – obok prostego montażu – jest wysoka szczelność i odporność na zanieczyszczenia i uszkodzenia.

Zawory Jouka do instalacji wodno-kanalizacyjnych

Oferowane przez naszą firmę zawory kulowe Jouka do instalacji wodno-kanalizacyjnych pozwalają w szybki sposób odciąć dopływ wody lub gazu. Najczęściej wykorzystuje się je w przemyśle chemicznym i transporcie, jednakże ich uniwersalność umożliwia zamontowanie ich także w innych gałęziach przemysłu.

Prezentowane zawory kulowe TDT doskonale odnajdą się w przypadku pracy z substancjami chemicznymi i spożywczymi, parą, powietrzem, wodą czy olejem. Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów związanych z każdą branżą przemysłową – od spożywczej, przez medyczną, aż po energetyczną. Wśród naszego asortymentu znajdują się także zawory kątowe do cystern kolejowych i zawory kriogeniczne.