Przepustnice żeliwne w Gdańsku

Sprzedajemy przepustnice żeliwne w Gdańsku produkowane zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Jesteśmy wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem topowych producentów – odpowiadających za projektowanie i tworzenie armatury wszelkiego zastosowania, skupionego na transporcie i magazynowaniu płynnych substancji spożywczych, chemicznych, a także gazów kriogenicznych i LPG. Prezentowane przepustnice wykonane z żeliwa pochodzą przede wszystkim z rynku europejskiego, a także azjatyckiego.

Na podstawie zebranego doświadczenia, możemy zagwarantować, że sprzedajemy tylko sprawdzone przepustnice z wkładką nierdzewną DN50 najwyższej jakości!

Przepustnice żeliwne z częściami ze stali kwasoodpornej

Oferowane przez naszą firmę przepustnice z żeliwa z częściami ze stali kwasoodpornej oraz przepustnice nierdzewne FORT VALE charakteryzują się wysoką odpornością oraz wytrzymałością na wszelkie substancje i uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Mamy bogaty wybór armatury przeznaczonej do tradycyjnych, jak i nowoczesnych rozwiązań.

Z racji na szeroki wymiar oferty przepustnic nierdzewnych i przepustnic żeliwnych z częściami ze stali kwasoodpornej – zapraszamy do współpracy przede wszystkim przedsiębiorców, których codzienna praca związana jest z cysternami, tank kontenerami i zbiornikami służącymi w branży spożywczej, paliwowej czy chemicznej. Gwarantujemy niezawodne komponenty o doskonałych parametrach technicznych w konkurencyjnych cenach!